З нагоди 66-ї річниці визволення України

28 жовтня 2010 року відзначається 66-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього дня ми вшановуємо пам'ять тих, хто ціною власного життя виборов для нас Велику Перемогу.
Напередодні цієї пам’ятної дати в м. Сарни відбулася зустріч голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, міського голови Леонтія Ніколайчука, керівника Сарненської районної організації ветеранів України Михайла Гука з ветеранами міста.
    - Ми завжди будемо вдячні вам, дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни за ваш безсмертний подвиг, за те, що майбутнім поколінням принесли свободу і незалежність, - зазначив Анатолій Остапчук, звертаючись до ветеранів. – Ми в неоплатному боргу перед вами та перед мільйонами тих, хто стояв до останнього на передовій і в тилу, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками або в братських могилах, і кому призначено було повернутися з неї живим. Наш святий обов'язок – шанувати пам'ять загиблих і піклуватися про живих ветеранів, щоб герої Великої Вітчизняної війни не відчували себе забутими і самотніми, були оточені турботою і увагою.
    Слова вдячності та поваги звучали, також, у виступі міського голови Леонтія Ніколайчука. Він побажав ветеранам міцного здоров'я на довгі літа, щастя, добробуту, мирного неба і злагоди.
    Музичні вітання з нагоди свята дарували ветеранам учасники колективу художньої самодіяльності міського клубу «Залізничник». Едуард Кардаш прочитав для присутніх свої авторські вірші на воєнну тематику.
    В спокійній душевній атмосфері ветерани ділилися з гостями своїми воєнними спогадами. З гіркотою та сумом згадували вони своїх загиблих на війні товаришів та рідних, з гордістю розповідали про свої подвиги.
    По закінченню заходу ветеранам були вручені вітальні листівки з нагоди 66-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, квіти та продуктові пакети.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації