№ 57 від 12 лютого 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.12.2011 № 608"

12  лютого  2013 року                                                                      № 57

Про внесення змін до

розпорядження голови

від 09.12.2011  № 608

У зв’язку з вибуттям окремих членів районної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення при райдержадміністрації, керуючись ст. 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.  Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.12.2011 № 608 «Про районні заходи щодо підготовки  і проведення  Всеукраїнського перепису населення», а саме затвердити склад районної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, згідно з додатком.

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Хомича О.М.

Додається (Склад районної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення)

Голова адміністрації                                                  А.Остапчук