№ 43 від 06 лютого 2013 року "Про програму розвитку культури Сарненського району на період до 2017 року"

06 лютого 2013 року                                                                                             № 43

Про програму розвитку культури

Сарненського району на період до 2017 року

Керуючись статтями 6, 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Законом України «Про культуру», розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28.01.13 № 52 «Про програму розвитку культури Рівненської області на період до 2017 року», з метою забезпечення реалізації стратегічних цілей державної політики у сфері культури району:

1. Схвалити програму розвитку культури Сарненського району на період до 2017 року (далі – Програма), що додається.

2. Відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Виконавцям:

3.1.   забезпечити виконання заходів Програми;

3.2    щороку до 01 грудня інформувати відділ культури і туризму райдержадміністрації про хід її виконання.

4.Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Чорна Н.В.) щороку до                 05 грудня інформувати управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації про стан виконання Програми.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Коханевич Т.М.) щорічно в районному бюджеті передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових ресурсів.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Додається (Програма розвитку культури Сарненського району на період до 2017 року)

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                                                                      О. Хомич