№ 44 від 07 лютого 2013 року "Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки"

07 лютого 2013 року                                                                                         № 44

Про програму розвитку та

збереження зелених насаджень

Сарненського району на 2013-2017 роки

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження голови облдержадміністрації від 27 листопада 2012 року № 676 «Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Рівненської області на 2012-2017 роки», відповідно до Методичних рекомендацій з розроблення місцевих програм розвитку та збереження зелених насаджень, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 23.12.2010 № 466, керуючись статтями 6, 13, 16, 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити програму розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки (далі – Програма), згідно додатку.

2. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненською районною радою у встановленому порядку.

3. Рекомендувати міській, селищним та сільським радам, їх виконавчим комітетам забезпечити виконання заходів Програми, передбачати в місцевих бюджетах на відповідні роки кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання Програми.

4. Виконавцям щопівроку до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про хід виконання Програми.

5. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 листопада 2012 року № 676 «Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Рівненської області на 2012-2017 роки» інформувати департамент житлово-комунального господарства енергетики та енергоефективності облдержадміністрації щопівроку до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.09.2010 № 477 «Про програму збереження зелених насаджень в Сарненському районі на 2011-2015 роки».

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

Додається (ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2013 – 2017 РОКИ)

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                     О. Хомич