№ 47 від 07 лютого 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 квітня 2011року №173 «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію»"

07 лютого 2013 року                                                                              № 47

Про внесення змін до розпорядження

голови Сарненської районної

державної адміністрації від

05 квітня 2011року №173

«Про Державну надзвичайну

протиепізоотичну комісію»

У зв’язку з вибуттям окремих членів Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, керуючись ст..39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1350 «Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві Державні надзвичайні протиепізоотичні комісії:

1.  Внести зміни до  розпорядження голови Сарненської районної державної

адміністрації від 05 квітня 2011року №173  «Про  Державну  надзвичайну

протиепізоотичну  комісію»,   а    саме     затвердити     склад    Державної

надзвичайної     протиепізоотичної    комісії   при     райдержадміністрації

в новій редакції згідно додатку.

2.     Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.01.2012 року №14 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 квітня 2011 року №173 «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію».

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

В.о. голови адміністрації                                                     О.Хомич