№ 60 від 20 лютого 2013 року "Про встановлення на 2013 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання апарату районної державної адміністрації, її структурних підрозділів"

голови  районної державної адміністрації

20  лютого 2013 року                                                                               № 60

Про встановлення на 2013 рік

фонду оплати праці працівників

і видатків на утримання апарату

районної державної адміністрації,

її структурних підрозділів

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2013 року №79 „Про встановлення на 2013 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання апарату облдержадміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій”.

1. Установити на 2013 рік фонд оплати праці працівників і видатків на утримання апарату районної державної адміністрації, її структурних підрозділів згідно з додатком .

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації привести у відповідність із показниками, затвердженими цим розпорядженням, фонд оплати праці працівників та видатки на утримання  структурних підрозділів.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Хомича О.М.

Голова   адміністрації                                                                            А.Остапчук