№ 66 від 27 лютого 2013 року "Про координаційну раду з питань створення освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів району "

27 лютого 2013 року                                                                                    66

Відповідно до статей 2, 6, 22, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», підпункту 45.1.2 пункту 45 розділу ІV Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом  Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012, постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 777 «Про затвердження Положення про освітній округ», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 04 лютого 2013 року № 64 «Про координаційну раду з питань створення освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів області» та з метою забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання:

1.     Утворити при районній державній адміністрації координаційну раду з питань складання регіонального плану формування освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів району (далі координаційна рада) та затвердити її склад згідно з додатком.

2.     Затвердити Положення про координаційну раду з питань складання регіонального плану формування освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів району (далі - Положення), що додається.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Додається (Склад координаційної ради з питань складання регіонального плану формування освітніх округів та упорядкування мережі авчальних закладів району)

Голова адміністрації                                                                          А. Остапчук