№ 77 від 11 березня 2013 року "Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2013 рік"

11 березня 2013 року                                                                            № 77

Про зміни      до      Програми

економічного та   соціального

розвитку Сарненського району

на 2013 рік

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»,  враховуючи рішення Сарненської районної ради від 23.12.2010 № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації» :

1. Схвалити зміни до Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2013 рік ( далі – Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 грудня 2012 року № 496, що додаються.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

Додається (Зміни до Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2013 рік)

Голова адміністрації                                                 А.Остапчук