№ 75 від 06 березня 2013 року "Про Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації"

06 березня   2013  року                                                                                        № 75

Про Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації

Відповідно до Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887, Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1999 року № 1374, Методичних рекомендацій з розроблення Положення про архівний відділ районної, районної у місті Києві і Севастополі державної адміністрації, затверджених наказом Укрдержархіву від 18 січня 2013 року № 4:

1.Затвердити Положення про архівний відділ Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 листопада 2007 року № 494 «Про затвердження Положення про архівний відділ райдержадміністрації» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації  В.Стельмаха

Голова адміністрації                                                                                 А.Остапчук