№ 79 від 11 березня 2013 року "Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації"

11 березня 2013 року                                                                                 № 79

Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації

Керуючись п. 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», на підставі протоколу установчих зборів від 27.02.2013:

1. Затвердити склад громадської ради при районній державній адміністрації згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 лютого 2011 року № 84 Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Наумович.

Голова адміністрації                                                         А.Остапчук

до розпорядження голови

11.03.2013 № 79

громадської ради при районній державній адміністрації

Аврамчук Любов                   - голова районної організації Товариства

Володимирівна                           Червоного Хреста (за згодою);

Валєєв Рінат                          - голова Сарненської районної організації

Насатович                                   ветеранів України (за згодою);

Гаврилюк Андрій                 - керівник релігійної громади Свято-Покровської

Володимирович                         парафії Рівненської єпархії УПЦ (КП) (за

згодою);

Гуменний Віктор                     -  член правління Сарненської районної

Володимирович                          непідприємницької громадської організації

«Наше місто» (за згодою);

Радько Геннадій                    - голова Сарненської районної спілки ветеранів

Григорович                                 Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

(за згодою);

Толочний Юрій                    - керівник релігійної громади Української

Володимирович                         Автокефальної Православної церкви м. Сарни

Рівненської області (за згодою);

Хомич Віктор                        - голова правління молодіжної громадської

Анатолійович                             організації «Смарт» (за згодою);

Хомич Володимир                - заступник голови правління Міжнародного

Пилипович                                  благодійного фонду «Глорія» (за згодою).

Керівник апарату                                                                                В.Стельмах