№ 80 від 12 березня 2013 року "Про проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості "

12 березня 2013 року                                                                                           80

Про проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 28 грудня          2012 року № 756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», Плану організації виконання Указу Президента України від            28 грудня 2012 року № 756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 09 січня       2013 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації                  від 12 лютого 2013 року № 80 «Про проведення у 2013 році в області Року дитячої творчості» та  з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти:

1.     Затвердити план заходів із проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості (далі – план заходів) згідно з додатком.

2.     Виконавцям забезпечити реалізацію заходів, про що інформувати відділ освіти районної державної адміністрації до 25 травня та 25 листопада 2013 року.

3.     Відділу освіти районної державної адміністрації подати узагальнену інформацію про виконання плану заходів управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації до 01 червня та 01 грудня 2013 року.

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Додається (План заходів із проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості)

Голова адміністрації                                                                          А. Остапчук