№ 81 від 12 березня 2013 року "Про внесення змін до розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в 2013 році"

голови  районної державної адміністрації

12  березня 2013 року                                                                               № 81

Керуючись пунктом 6 рішення районної ради від 21.12.2012 № 527 «Про районний бюджет на 2013 рік» та відповідно до листа управління Державної казначейської служби України у Сарненському районі від 03.01.2013 № 02-46/11:

1.Затвердити зміни до розподілу  обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в 2013 році згідно з додатком.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Коханевич Т.М.)  винести дані зміни на розгляд сесії районної ради при внесенні змін до районного бюджету на 2013 рік.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Додається (Зміни до розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в 2013 році)

Голова адміністрації                                                                  А. Остапчук