№ 102 від 28 березня 2013 року "Про утворення робочої групи з питань викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності"

28  березня 2013 року                                                                                      №102

Про утворення робочої групи з питань викупу
або примусового відчуження земельних ділянок,
які перебувають у власності фізичних або юридичних
осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної
необхідності, пов’язаних з будівництвом ПЛ 750кВ
Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського
району Рівненської області

На підставі пункту 4 Протоколу №02/13-ЕП750 наради з питань оформлення права користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів ДП НЕК УЕ ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС- Київська на території Рівненської області від 20.03.2013, керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою вирішення питань щодо викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, пов’язаних з будівництвом ПЛ 750кВ Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського району Рівненської області:

1. Утворити робочу групу з питань викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, пов’язаних з будівництвом ПЛ 750кВ Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського району Рівненської області (далі – робоча група) у наступному складі:

Наумович Інна Вікторівна

заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи;

Гребеннікова Олена Олександрівна

начальник управління Державної казначейської служби України в Сарненському районі;

Друзь Василь Феофілович

директор відокремленого підрозділу «Рівненські магістральні електричні мережі» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» (за попереднім погодженням з керівництвом ДП «НЕК «Укренерго»);

Зінчик Роман Миколайович

начальник Управління Держземагентства у                                             Сарненському районі;

Коханевич Тетяна Михайлівна

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Пінчук Федір Іванович

начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Погуляєва  Яна Юріївна

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації;

Сасюк Сергій Петрович

інженер-землевпорядник ПП «Інтергеостиль» (за попереднім погодженням з керівництвом ПП «Інтергеостиль»)

2. Засідання робочої групи проводити по мірі необхідності.

У разі неможливості прийняти участь у засіданні робочої групи голови або будь-якого із її членів з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустка, відрядження), до участі у засіданні запрошується виконуючий обов’язки відсутнього члена робочої групи за посадою, призначений у встановленому порядку. В такому випадку виконуючий обов’язки користується усіма правами члена робочої групи, обов’язки якого він виконує за посадою.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Наумович.

Голова адміністрації                                                                                А.Остапчук