№ 100 від 25 березня 2013 року "Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки"

25 березня 2013 року                                                                                   № 100

Про районну програму

забезпечення молоді

житлом на 2013-2017 роки

Відповідно до статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року       № 967 “Про затвердження Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки”, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 06 грудня 2012 року №706 “Про обласну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки”, з метою створення належних умов для забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом:

1.  Схвалити районну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

2.1. Подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку;

2.2. Сприяти діяльності Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву ” з надання довгострокових пільгових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

Додається (РАЙОННА ПРОГРАМА забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки)

Голова адміністрації                                                                    А.Остапчук