Нову лікарську амбулаторію відкрили в Ясногірці

Кожне село має свою історію. Подія, яка відбулася 28 жовтня 2010 року, безперечно увійде в історію с. Ясногірка однією з найяскравіших сторінок. Цього дня тут відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики/сімейної медицини, яка матиме змогу обслуговувати понад чотири тисячі жителів сіл Ясногірка, Селище та Чабель.
    Під медичний заклад було переобладнано частину приміщення дитячого садка с. Ясногірка. В нововідкритій амбулаторії облаштовано стоматологічний, масажний та гінекологічний кабінети, а також лабораторію. При потребі пацієнтів лікуватимуть і стаціонарно, адже у закладі передбачений денний стаціонар на 5 ліжок. Працюватимуть тут понад 20 медпрацівників, серед яких 5 лікарів. Необхідне для роботи обладнання та меблі придбали за кошти районного бюджету, а це понад 100 тисяч гривень.
    Голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, який взяв участь у відкритті амбулаторії, наголосив, що районна влада і надалі робитиме все можливе задля належного функціонування лікувальних та оздоровчих закладів району. Також він висловив впевненість у тому, що медичний заклад у селі Ясногірка повністю забезпечить надання первинної медичної допомоги населенню.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації