№ 163 від 14 травня 2013 року "Про заходи щодо реалізації в районі Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки"

14 травня 2013 року                                                                                 163

Про заходи  щодо  реалізації  в  районі

Державної       програми      активізації

розвитку економіки на 2013-2014 роки

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 року № 187 «Про затвердження Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 квітня 2013 року № 198 «Про заходи щодо реалізації в області Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки»:

1.  Затвердити заходи щодо реалізації в районі Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки (далі – заходи) згідно з додатком.

2.  Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1) при розробленні проектів районних цільових  програм враховувати завдання, передбачені Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки, та заходи, затверджені цим розпорядженням. У разі необхідності внести відповідні зміни до програм, що реалізуються;

2) інформацію про стан виконання заходів подавати відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щомісяця до 7 числа в друкованому вигляді та  електронною  поштою  на  адресу: eсon@sarny.rv.ua;

3)  спільно із сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації забезпечити інформаційний супровід реалізації в районі Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з виконавчими комітетами місцевих рад розглянути можливість виділення з місцевих бюджетів цільових коштів, необхідних для виконання заходів.

3. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформацію про хід виконання заходів подавати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щомісяця до 10 числа в друкованому вигляді та  електронною  поштою  на  адресу: ekon@icc.rv.ua.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                            А. Остапчук