№ 160 від 13 травня 2013 року "Про заходи щодо забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Сарненського району"

голови  районної державної адміністрації

13 травня 2013 року                                                                                       № 160

Про заходи щодо забезпечення спеціальними

сумішами для лікувального харчування та

диспансеризації хворих  на фенілкетонурію

Сарненського району

Відповідно до Закону України «Про загальнодержавну програму Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від                       17 серпня 1998 року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №602-р «Про затвердження заходів щодо подальшого поліпшення медико-генетичної допомоги населенню на 2004-2008 роки», розпорядження голови облдержадміністрації від 19.04.2013 № 206 «Про заходи щодо забезпечення спеціальними сумішами для лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Рівненської області», з метою покращення медичної допомоги хворим на фенілкетонурію в Сарненському районі:

1.     Затвердити заходи щодо забезпечення спеціальними сумішами для

лікувального харчування та диспансеризації хворих на фенілкетонурію Сарненського району (далі-заходи) згідно додатку.

2.     Відділу охорони здоровя райдержадміністрації забезпечити:

- виконання заходів;

- інформувати управління охорони здоровя облдержадміністрації про

виконання заходів щороку до 01 лютого.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щороку в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                 А. Остапчук