№ 159 від 13 травня 2013 року "Про районну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки "

голови  районної державної адміністрації

13  травня 2013 року                                                                                           № 159

Про районну програму протидії

захворюванню на туберкульоз

на 2013-2016 роки

На виконання Законів України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз                          на 2012-2016 роки», «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», «Про захист населення від інфекційних хвороб», доручення Президента України                від 28.12.2012 № 1-1/3526 «Щодо деяких питань запобігання поширенню епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції, СНІДу та вірусних гепатитів», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації                         від 16.01.2013 № 17 «Про обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки», з метою підвищення ефективності протидії захворюванню на туберкульоз в районі:

1. Схвалити районну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки (далі - Програма), згідно додатку:

2. Відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації:

2.1. Подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

2.2. Забезпечити виконання заходів Програми.

2.3. За необхідності подавати районній державній адміністрації пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Програми.

2.4. Інформацію про стан виконання Програми подавати:

- управлінню охорони здоровя облдержадміністрації щороку                           до 30 грудня;

- районній державній адміністрації щороку до 15 січня.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації щороку в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти для реалізації заходів Програми.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Сарненської районної державної адміністрації від 17.01.2013 № 16 «Про внесення змін до районної програми боротьби з епідемією туберкульозу на 2007-2011 роки».

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                 А. Остапчук