Газифікація населених пунктів Сарненщини триває

Відтепер і в оселях жителів села Іванівка Костянтинівської сільської ради запалав голубий вогник. Урочисте відкриття газопроводу в Іванівні відбулось 28 жовтня 2010 року.
    Привітали жителів села з нагоди цієї події та запалили факел голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Добриднік, Костянтинівський сільський голова Роман Боровик.
    В рамках заходу голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук вручив грамоти райдержадміністрації за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток сільської ради та з нагоди відкриття газопроводу в с. Іванівка Костянтинівському сільському голові Роману Боровику та головному інженеру газової бригади Анатолію Музичко.
    Отець Володимир Української Православної Церкви прочитав молитву та освятив місце відкриття газопроводу.
    За традицією, почесні гості завітали до помешкання жителів села аби вручити пам’ятку з правилами безпечного користування газом.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
 апарату райдержадміністрації