Також дивіться новини на facebook.com

З рекордами та медалями повернулися спортсмени Рівненщини

із Чемпіонату Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору. Змагання проходили в Туреччині. У них взяли участь 120 спортсменів із 19 країн світу. В складі збірної команди України честь області та держави відстоювали й спортсмени Рівненщини: Роман Куров, майстер спорту України міжнародного класу, Галина Галінська, майстер спорту України міжнародного класу, Ольга Чайковська, майстер спорту України – м. Рівне, Роман Набухотний, майстер спорту України міжнародного класу – м. Сарни, старший тренер збірної команди України   Андрій Демчук (м. Рівне) та заслужений тренер України Олександр Фесовець (м. Сарни).
    Ольга Чайковська, у ваговій категорії до 48 кг. посіла І місце з жиму лежачи з результатом 60 кг., І місце в сумі триборства з результатом 262.5 кг., ІІІ місце в абсолютній першості з жиму лежачи та встановила три нові рекорди Світу: жим лежачи – 60 кг., тяга станова – 110 кг., сума триборства – 262.5 кг.
    Галина Галінська, у ваговій категорії до 60 кг. посіла ІІ місце з жиму лежачи з результатом 60 кг., ІІ місце в сумі триборства з результатом 325 кг., ІІ місце в абсолютній першості в сумі триборства та І місце в абсолютній першості серед ветеранів.
    Роман Куров, у ваговій категорії до 67.5 кг. посів І місце в сумі триборства з результатом 632.5 кг., ІІ місце з жиму лежачи з результатом 147.5 кг. та ІІ місце в абсолютній першості в сумі триборства та встановив три нові рекорди Світу: присідання – 240 кг., тяга станова – 245 кг., сума триборства – 632.5 кг.
    Роман Набухотний, у ваговій категорії до 75 кг., посів ІІ місце в сумі триборства з результатом 615 кг., І місце з жиму лежачи з результатом 167.5 кг. та встановив новий рекорд Світу з жиму лежачи – 167.5 кг.
    Збірна команда України у загальному заліку посіла третє командне місце, поступившись лише Росії та Ірану. Загалом на чемпіонаті Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору збірна команда України завоювала 10 золотих, 10 срібних та 8 бронзових медалей, встановивши 12 рекордів Світу.