№ 234 від 04 липня 2013 року "Про проведення районної виставки «У дружбі, у славі, в єдиній державі»"

04 липня 2013 року                                                                                             № 234

Про проведення районної виставки                          зареєстровано в Сарненському

«У дружбі, у славі, в єдиній державі»             районному управлінні юстиції

8 липня 2013 за № 6/240

Керуючись ст. 13, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», з метою змістовної організації заходів з нагоди 22-ї річниці Незалежності України:

1. Провести 24 серпня 2013 року районну виставку «У дружбі, у славі, в єдиній державі» (далі – районна виставка).

2. Затвердити Положення про районну виставку, що додається.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міському головам забезпечити участь громад в районній виставці.

4. Розпорядження набирає чинності з дня державної реєстрації та оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Сухареву.

Голова райдержадміністрації                                                                 А. Остапчук