№ 235 від 04 липня 2013 року "Про відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка"

04 липня 2013 року                                                                                             235

Про відзначення в районі 200-річчя

від дня народження Т.Г. Шевченка

На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року                   № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року № 167-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та              150-річчя від дня його перепоховання» із внесеними змінами, доручення Прем’єр-міністра України від 02 квітня 2013 року № 11841/1/1-13, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 червня 2013 року № 336:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Рекомендувати виконавчим комітетам рад:

забезпечити виконання плану заходів.

передбачити кошти для реалізації плану заходів на відповідний рік в межах фінансових ресурсів.

3. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації в районному бюджеті на 2014 рік в межах реальних фінансових ресурсів, передбачити видатки для забезпечення виконання плану заходів.

4. Виконавцям забезпечити своєчасне виконання плану заходів та інформувати відділ культури і туризму райдержадміністрації про проведену роботу до 25 березня, 25 червня, 25 вересня, 25 грудня.

5. Відділу культури і туризму райдержадміністрації інформувати управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації про проведену роботу щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Сухареву.

Голова адміністрації                                                                     А. Остапчук