№ 236 від 05 липня 2013 року "Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім”ям з дітьми, малозабезпеченим сім”ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у 2013 році"

05 липня 2013 року                                                                                № 236

Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім”ям з дітьми, малозабезпеченим сім”ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у 2013 році

Відповідно до листа управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації від 03 липня 2013 року №01/5-08-2114 щодо перерозподілу коштів  субвенції в зв”язку із збільшенням з 01 липня поточного року на 25 відсотків надбавки на догляд за дитиною-інвалідом та прожиткового мінімуму на дітей, який враховується при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сям”ям, а також із усиновленням дітей громадянами та з метою недопущення кредиторської заборгованості і проведення розрахунків по виплаті допомоги сім”ям з дітьми, малозабезпеченим сім”ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в повному обсязі, керуючись пунктом 4 рішення районної ради від 21 грудня 2012 року №527 „Про районний бюджет на 2013 рік” :

1.Затвердити зміни до розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім”ям з дітьми, малозабезпеченим сім”ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у 2013 році згідно з додатком.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати дані зміни на погодження постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення районної ради.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                               А. Остапчук