№ 273 від 8 серпня 2013 року "Про забезпечення лікувальних закладів району продуктами харчування"

8 серпня 2013 року                                                                                      № 273

Про забезпечення лікувальних

закладів району продуктами харчування

У звязку з недостатнім бюджетним фінансуванням та з метою забезпечення потреби лікувальних закладів району картоплею та овочами на 2013-2014 роки:

1. Запропонувати сільським, селищним та міському головам організувати заготівлю картоплі та овочів від населення на допомогу лікувальним закладам  в населених пунктах району згідно додатку.

2. Рекомендувати начальнику Сарненського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області Войнеловичу О.І. посилити контроль за якістю продуктів харчування в лікувальних закладах району.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                  О.Хомич