№ 275 від 09 серпня 2013 року "Про проведення інвентаризації земель"

09 серпня 2013 року                                                                          № 275

Про проведення
інвентаризації земель

Відповідно до статей 17, 122, 184 Земельного кодексу України, пункту 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр», пункту 208 «Інвентаризація земель державної власності» Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня    2012 року №513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», на виконання доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 25.07.2013 №182/01-61/13:

1. Провести інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів (далі – інвентаризація земель) на території Сарненського району.

2. Управлінню Держземагентства у Сарненському районі Рівненської області забезпечити проведення інвентаризації земель відповідно до вимог законодавства. Інформацію про проведену роботу надати Головному управлінню Держземагентства у Рівненській області до 20 серпня 2013 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Наумович.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                           О.Хомич