№ 276 від 13 серпня 2013 року "Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району на 2013-2014 навчальний рік"

13     серпня   2013 року                                                                               № 276

Про заходи щодо покращення

допризовної підготовки юнаків

в навчальних закладах району

на 2013-2014 навчальний рік

Відповідно до статтей 8, 9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу “, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року N 1770 “Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей”, з метою покращення допризовної підготовки юнаків, військово-патріотичного виховання молоді, здобуття професійно – технічних навичок в загальноосвітніх навчальних закладах району:

1.Затвердити заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків у навчальних закладах району на 2013-2014 навчальний рік згідно з додатком 1.

2. Відділам освіти, у справах молоді і спорту райдержадміністрації спільно з районним військовим комісаріатом :

2.1         забезпечити максимальне охоплення молоді допризовною підготовкою, належну якість її проведення, високий рівень військово-патріотичного виховання;

2.2 організувати і провести упродовж 2013-2014 навчального року комплексні перевірки стану допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району згідно плану перевірки стану допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району згідно з додатком 2;

2.3   після закінчення навчання за програмою допризовної підготовки юнаків провести військово-спортивні свята, спартакіади допризовної молоді.

3.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Наумович І.В.

Виконуючий обов”язки голови адміністрації                                  О.Хомич