№ 246 від 15 липня 2013 року "Про затвердження розподілу залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження"

15 липня2013 року                                                                            № 246

Про затвердження розподілу залишку
коштів субвенції з державного бюджету
місцевим бюджетам на фінансування заходів
соціально-економічної компенсації ризику
населення, яке проживає на території
зони спостереження

Враховуючи наявність на спеціальному рахунку районного бюджету станом на 01.01.2013 залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі (далі – субвенція), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»:

1. Затвердити розподіл залишку коштів субвенції в сумі 53528,42 грн. для бюджету Великовербченської сільської ради, в тому числі на:

- реконструкцію вуличного освітлення в с. Вирка Сарненського району Рівненської області – 36511,00 грн.;

- реконструкцію вуличного освітлення в с. Бутейки Сарненського району Рівненської області – 17017,00 грн.;

- поточний ремонт приміщення дошкільного навчального закладу в с.Бутейки Сарненського району Рівненської області – 0,42 гривень.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації включити даний розподіл в проект рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

Голова адміністрації                                                   А.М. Остапчук