№ 290 від 22 серпня 2013 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на вересень 2013 року"

22 серпня 2013 року                                                                                 № 290

Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації

на вересень 2013 року

На виконання пункту 6 Регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 20.11.2007

№ 500:

1.Затвердити план роботи Сарненської районної державної адміністрації на вересень 2013 року згідно з додатком.

2. Першому заступнику, заступникам голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1.Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідним планом роботи.

2.2. Інформацію про виконанння плану роботи райдержадміністрації на вересень 2013 року надати до 10 жовтня 2013 року відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                А. Остапчук