16 серпня 2013 року                                                                                 288

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 15.07.2010 №344

«Про утворення комісії по обстеженню порушених

земельних ділянок внаслідок видобування

корисних копалин на території Сарненського району»

У зв’язку із організаційними та кадровими змінами в територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади, з метою забезпечення ефективної роботи комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 липня 2010 року №344 «Про утворення комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району», а саме затвердити склад комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району у новій редакції  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  І.Наумович.

Голова адміністрації                                                                          А. Остапчук