Засідання першої сесії районної ради VI скликання

16 листопада 2010 року за участю голови Сарненської районної виборчої комісії Раїси Болкуневич, членів Сарненської районної виборчої комісії, голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, новообраних депутатів Сарненської районної ради, запрошених відбулось перше пленарне засідання сесії районної ради VI скликання.
     Перед початком роботи сесії було оголошено результати виборів депутатів до Сарненської районної ради та визнано повноваження депутатів районної ради VI скликання.
     Голова Сарненської районної виборчої комісії Раїса Болкуневич привітала районних обранців та вручила їм тимчасові посвідчення депутатів районної ради. Першими депутатські посвідчення та квіти отримали старійшина депутатської громади Олександр Юркевич та наймолодший депутат райради VI скликання Ігор Остапчук.
     Слова вітання та квіти від голови Сарненської районної виборчої комісії отримали також новообрані депутати Рівненської обласної ради Анатолій Остапчук та Світлана Сад.
     Перш ніж розпочати роботу засідання сесії було обрано тимчасову президію, до якої увійшло п’ять осіб з числа новообраних депутатів ради, партії яких набрали найбільшу кількість голосів на виборах, а саме: Микола Добриднік, Олег Жошко, Олександр Юркевич, Валентин Цупріян, Віктор Коротчук. До складу секретаріату сесії увійшли новообрані депутати Ніна Жилко та Віталій Годунко. Обрано було також склад лічильної комісії, до якої увійшли Руслан Серпінінов, Антон Василець, Андрій Циганенко, Сергій Белеля, Михайло Мартинюк.
     На порядок денний засідання сесії виносилось три питання: про обрання голови Сарненської районної ради, про обрання заступника голови районної ради, затвердження оплати праці керівництва районної ради.
     На посаду голови районної ради депутатами було висунено дві кандидатури: Хомича Олексія Максимовича (директор ПСГДП «Случ», позапартійний, від Сарненської районної партійної організації Народної партії), Добридніка Миколи Мусійовича (голова Сарненської районної ради V скликання, член партії ВО «Батьківщина»). За результатами таємного голосування жоден з кандидатів не набрав абсолютної більшості голосів, процедуру обрання голови районної ради було проведено повторно. При повторному висуненні кандидатура Добридніка Миколи Мусійовича була замінена кандидатурою Драганчука Миколи Миколайовича (головний редактор газети «Сарненські новини», позапартійний, від Сарненської районної організації ВО «Батьківщина»). Та результати повторного голосування знову не принесли перемогу жодному з кандидатів. Втретє на посаду голови районної ради було висунено лише кандидатуру Хомича Олексія Максимовича, за яку проголосували 20 з 44 присутніх депутатів райради.
Не обравши з трьох спроб голову районної ради засідання сесії лишилось незакритим та було перенесене на 10.00 год. 23 листопада 2010 року.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації