Засідання виїзної колегії райдержадмністрації в Зносицькій сільській раді

18 листопада 2010 року за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних, міського голів відбулось засідання виїзної колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Зносицької сільської ради.
     Традиційно учасники колегії розпочали свою роботу з огляду підприємств, установ, закладів, що знаходяться на підвідомчій території ради. Оглянули: СГПП «Маяк», ЗОШ І-ІІІ ст., ФАП, Будинок культури, публічно-шкільну бібліотеку с. Зносичі.
     По закінченню огляду в Будинку культури с. Зносичі відбулась теоретична частина засідання колегії, на порядок денний якої виносилось п’ять питань, зокрема: про практику роботи виконкому Зносицької сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за 9 місяців 2010 року, про стан виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2010 року, про стан утримання та використання захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) району.
     Окрім того, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, в рамках проведення виїзного засідання колегії в Зносичах, здійснили приємну місію – привітали місцевих матерів-героїнь з присвоєнням цього почесного звання та вручили їм посвідчення й квіти.
     Також, за підсумками виконання програми соціально-економічного розвитку району за дев’ять місяців поточного року подяками райдержадміністрації були відзначені кращі трудові колективи підприємств району.
     Насамкінець голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук висловив подяку Зносицькому сільському голові Івану Вакулко та всім керівникам підприємств, установ, закладів с. Зносичі за гостинність та належну підготовку підвідомчої території сільської ради до виїзного засідання колегії.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації