№ 380 від 01 листопада 2013 року "Про внесення змін до регіональної програми розвитку земельних відносин у Сарненському районі на 2006-2015 роки"

01     листопада 2013 року                                                                            380

Про внесення змін до регіональної
програми розвитку земельних
відносин у Сарненському районі
на 2006-2015 роки

Відповідно до статей 2, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік», з метою виконання заходів, передбачених Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава» у галузі ефективного використання та охорони земель, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.08.2013 №464:

1.                     Схвалити зміни до регіональної програми розвитку земельних відносин у Сарненському районі на 2006-2015 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від       01 лютого 2011 року № 38 та затвердженої рішенням районної ради від        18 лютого 2011 року № 141, згідно додатку.

2.                     Управлінню Держземагентства у Сарненському районі Рівненської області:

подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку;

інформувати Сарненську районну державну адміністрацію про хід виконання Програми щороку до 10 січня.

3.                     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Наумович І.В.

Голова  адміністрації                                                                 А. Остапчук