12 листопада 2013 року                                                                         №  383

Про внесення змін до розпорядження
голови районної державної

адміністрації від 11 червня 2010 року

№ 282 "Про склад колегії Сарненської
районної державної адміністрації"

Керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 № 1569 «Про затвердження Загального положення про колегію центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами:

Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.06.2010 № 282 «Про склад колегії Сарненської районної державної адміністрації», а саме:        ввести в склад колегії Сарненської райдержадміністрації

ОЛЕНДЕР Ірину Миколаївну – начальника  Сарненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області та

ПЕТРОВЧУК Надію Михайлівну – начальника управління Державної казначейської служби  України у  Сарненському районі Рівненської області  (за  їх згодою).

Голова адміністрації                                                                            А. Остапчук