Привітали агропромисловців Сарненщини

В суботу 20 листопада в с. Зносичі відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.
    Завітали на святкування аби привітати агропромисловців району з професійним святом голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук. Спільно вони нагородили за багаторічну та сумлінну працю, високі показники у виробництві сільськогосподарської продукції, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу операторів машинного доїння Наталію Мельник (СГПП «Верес»), Лідію Гоч (СФК «Пастовник»), Людмилу Федчук (СГПП «Маяк»), механізаторів – Володимира Гамзу (СФГ «Тутовицьке»), Андрія Мельника (СГПП «Мир»), Василя Галушка (СГПП «Случ»), слюсаря Михайла Гудімова (СГПП «Случ»), бригадира тракторної бригади СГПП «Маяк» Івана Вєтрова, бригадира рільничої бригади СГПП «Світлана» В’ячеслава Робейка, майстра комбікормового цеху ПОГ «Журавушка» Сергія Шокота.
    «Впевнений, що завдяки вашим натрудженим рукам, невсипущій працездатності, багатому досвіду вдасться зберегти та примножити здобутки сільськогосподарської галузі Сарненщини, підвищити благополуччя не лише сільських трудівників, а й всіх жителів краю, - звернувся до працівників сільського господарства Анатолій Остапчук. - Бажаю усім хліборобам, механізаторам, тваринникам, керівникам та спеціалістам фермерських господарств Сарненщини людського щастя, здоров’я та успіхів у такій нелегкій, але дуже важливій праці. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями ваші ниви, ніколи не підводить погода, втілюються всі задуми і плани, а ваші родини живуть у сімейному затишку і благополуччі.»
    Теплі слова вітання лунили ці сцени Зносицького бдинку культури на адресу винуватців свята від начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Шеремета, керівника СГПП «Маяк» Ігора Остапчука, зносицького сільського голови Івана Вакулко, директора Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. Марії Власюк.
    Щирими оплесками на сцену було запрошено, для нагородження цінними подарунками, молодих спеціалістів та ветеранів сільськогосподарських підприємств району.
    Привітання та нагородження були не єдиними подарунками для запрошених. Свої художні номери дарували з нагоди свята усім присутнім хореграфічний колектив «Журавка», дитячий фольклорно-етнографічний гурт «Веретенце», вокальний ансамбль «Мереживо», вокальне тріо РБК, солісти Леонід Давидюк, Микола Угрин, Валерій Дидюк, Марія Макаревич, Іван Симончук та інші.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації