Шосту районну Спартакіаду до Дня місцевого самоврядування відкрито

28 листопада в Сарненському районному будинку дітей та молоді за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, голови районної ради Миколи Драганчука, збірних команд райдержадміністрації, районної ради, міської ради та сільських, селищних рад відбулось відкриття VI районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування.
    Тетяна Сухарева та Микола Драганчук привітали учасників змагань з відкриттям Спартакіади та побажали їм вдалих стартів і перемог.
    В перший ігровий день команди помірялись силами в змаганнях з баскетболу, шашок та дартсу.
    Збірна команда райдержадміністрації за результатами першого ігрового дня посіла перше місце у змаганнях з дартсу та другі місця - з шашок і баскетболу.
    3 грудня 2010 року в спортивній залі Сарненського педагогічного коледжу відбудуться змагання з волейболу та шахів.
    4 грудня в спортивній залі районного Будинку дітей та молоді відбудуться змагання з міні-футболу та настільного тенісу.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації