19  листопада  2013 року                                                                     №392
Про надання дозволу відділу освіти

Сарненської райдержадміністрації

на виготовлення технічної документації
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ( Катеринівської загальноосвітньої школи I ступеня), відповідно до    п. 7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.17, 122, Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеутрій»:

1. Надати дозвіл відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2764 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (Катеринівської загальноосвітньої школи I ступеня) на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Наумович.

Голова адміністрації                                                                         А.Остапчук