№ 394 від 21 листопада 2013 року "Про Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

21 листопада  2013 року                                                                        № 394

Про Положення про Сарненський
районний центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Відповідно до статті 17 закону України « Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року №573 « Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»:

1.     Затвердити Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції ( далі – Положення), що додається.

2.     Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження голови райдержадміністрації від 20 січня 2010 року №11 «Про положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»;

розпорядження голови райдержадміністрації від 01 серпня 2012 року №278   «Про внесення змін до  розпорядження голови  райдержадміністрації  від

20 січня 2010 року №11».

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т. Сухареву.

Голова адміністрації                                                                  А. Остапчук