Урочисті збори з нагоди 19-ї річниці Збройних Сил України

3 грудня 2010 року військовослужбовці Сарненщини зібрались на урочистих зборах в актовій залі Сарненської військової частини А0153 аби відзначити своє професійне свято - День Збройних Сил України.
    Привітати з святом захисників Української держави завітали почесні гості: голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, перший заступник міського голови Світлана Усик, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно, начальник Сарненського Міжрайонного відділу Управління Служби Безпеки України в Рівненській області Андрій Онисюк, начальник Сарненського Міжрайонного відділу Державної Служби охорони Володимир Никончук, директор Сарненського економіко-правового ліцею «Лідер» Тамара Колоїз та інші.
    «Для людей у погонах сприяти обороноздатності рідної держави, захищати її суверенітет і територіальну цілісність, зберігати та примножувати мир і спокій громадян – свята справа, - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук. – Я сьогодні щиро завдячую нашим захисникам Вітчизни, які дійсно професійно відносяться до своєї справи. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна служба, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог, а сімейне щастя, пошана співвітчизників, ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом і допомогою в службі.»
    Ще багато щирих слів вітання лунало в цей день на адресу винуватців свята від гостей. Окрім привітань, чимало подарунків та нагород було вручено кращим військовослужбовцям району. Так, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності і безпеки України, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди 19-ї річниці Збройних Сил України голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та голова районної ради Микола Драганчук вручили почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а також матеріальні винагороди головному спеціалісту Сарненського районного військового комісаріату Анжеліці Козловій, майору, начальнику відділу зберігання артилерійського озброєння військової частини А0153 Миколі Медведєву, підполковнику, військовому комісару Сарненського районного військового комісаріату Анатолію Мостовичу.
    По закінченню урочистостей, своїми концертними номерами розважили присутніх вихованці Сарненського економіко-правового ліцею «Лідер».

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації