Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування керівництво району привітало працівників, депутатів та активістів представницьких органів краю з професійним святом. На урочистий захід, що відбувся в Сарненському районному Будинку культури, були запрошені кращі представники рад усіх рівнів – від депутатів та працівників місцевих рад Сарненщини до народних обранців, що представляють інтереси громади в області.
    З Днем місцевого самоврядування зі сцени районного Будинку культури присутніх привітали голова районної ради Микола Драганчук, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та депутат обласної ради Світлана Сад.
    Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук зазначив, що на органи місцевого самоврядування сьогодні покладено надзвичайно важливу місію – втілювати в життя громадські ініціативи, дбати про соціально-економічний добробут територіальних громад, захищати інтереси простих людей, мешканців нашого району, створювати комфортні умови для їх проживання. Він зауважив, щомісцеве самоврядування, незважаючи на всі труднощі та проблеми, цілеспрямовано розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства. Голова адміністрації висловив щиру подяку усім представникам, які трудяться на благо місцевих громад, вирішують їх соціально-економічні проблеми та відстоюють інтереси кожного члена громади. «Я пишаюся тим, що в нашому районі є такі міський, селищні, сільські голови, депутати місцевих та районної рад. Серед них - люди, які своїм життям та своїми вчинками вже неодноразово довели, що вони варті довіри жителів краю. Їх багатий професійний досвід та напрацювання стануть для новообраних колег хорошим прикладом та поштовхом для досягнення нових результатів», - сказав Анатолій Остапчук.
    Кращих представників та ветеранів місцевого самоврядування району було нагороджено почесними грамотами та винагородами райдержадміністрації, грамотами та подяками районної ради, грамоти профспілкового комітету.
    В рамках заходу відбулось нагородження команд за підсумками районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування, яка ось уже вшосте пройшла в Сарненському районі. За результатами змагань, перше місце та перехідний кубок здобула збірна команда райдержадміністрації, друге місце – збірна команда селищних, сільських рад, третє місце посіла збірна команда районної ради. Усі учасники спортивних змагань нагороджені грамотами, а команди, що зайняли перші місця з окремих видів змагань отримали грамоти та нагороди у вигляді медалей та кубків.
    Музичні вітання дарували усім присутнім учасники художньої самодіяльності району, серед яких: вокальне тріо РБК, хореографічний колектив «Вояж», вокальний ансамбль «Елегія», Іван Симончук, Олександр Гузич та інші.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації