Засідання координаційної ради по забезпеченню законності та правопорядку

14 грудня 2010 року в малому залі засідань Сарненської райдержадміністрації відбулось засідання координаційної ради по забезпеченню законності та правопорядку під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, за участю членів координаційної ради, селищних, сільських голів.
    Членами координаційної ради розглянуто такі питання: профілактика пияцтва серед населення, виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які займаються незаконним виготовленням та збутом алкогольних напоїв; про безпеку дорожнього руху на території Сарненського району в зимовий період 2010-2011 років; про хід виконання протоколу від 27.09.2010 спільного засідання координаційної ради з питань реалізації державної політики стосовно сім’ї, жінок, дітей та молоді, районної комісії з питань захисту прав дитини.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації