Керівники району привітали працівників суду з професійним святом

15 грудня своє професійне свято відзначали працівники суду. В цей день привітали винуватців свята голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Добриднік та заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович.
    Звертаючись до працівників суду, Анатолій Остапчук наголосив, що кожному з них доводиться приймати непрості рішення, які, перш за все, мають відповідати букві закону.
    - Неупереджене та об’єктивне прийняття рішень вимагає від кожного з вас високої професійності, глибоких знань, чесності, гідності, сумлінності та принциповості, адже саме на вас держава поклала найбільшу відповідальність за законність і обґрунтованість рішень, які довіряє вам ухвалювати від її імені, - зазначив голова райдержадміністрації.
    Голова районної ради Микола Драганчук висловив сподівання, що працівники суду району й надалі працюватимуть задля розбудови ефективної судової системи, здатної надійно захищати права і свободи громадян Сарненщини, адже найвищі людські цінності та справедливість повинні мати тверді гарантії.
    Почесні гості побажали працівникам суду нових успіхів на ниві правосуддя, мудрості, мужності та виваженості у прийнятті рішень та вручили кращим професіоналам у цій сфері спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації