Учасники виїзного засідання колегії взяли участь у відкритті амбулаторії с. Цепцевичі

Останнє виїзне засідання колегії Сарненської районної державної адміністрації 2010 року проведено на підвідомчій території Тутовицької сільської ради. Передноворічна пора розбавила звичну роботу колегії приємними сюрпризами, що створили для кожного насправді святковий настрій.
    Традиційно, робота колегії розпочалась з огляду підприємств, установ, закладів, що знаходяться на підвідомчій території Тутовицької сільської ради. Перед початком теоретичної частини, на порядок денний якої було внесено шість питань (зокрема: про практику роботи виконкому Тутовицької сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"; про стан виконання програми розвитку загальної середньої освіти на 1999 – 2010 роки; про стан виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006 – 2010 роки), відбулась церемонія посвяти Немовицького сільського голови Володимира Онищука у старости серед голів місцевих рад району. Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та голова районної ради Микола Драганчук привітали Володимира Костянтиновича з новим почесним титулом та вручили відповідні атрибути: Сертифікат старости та булаву.
    Ще однією приємною подією для учасників колегії, а особливо для жителів с. Цепцевичі, стало урочисте відкриття лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Під амбулаторію було реконструйовано приміщення колишнього дитячого садка с. Цепцевичі, проект фінансувався з районного бюджету. Окрім амбулаторії, до послуг місцевих жителів і сімейний центр, для якого в цьому ж будинку, в результаті спільної роботи Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації «Зоря» с. Тутовичі, було переобладнано три кабінети та придбано необхідне обладнання, меблі, іграшки, облаштовано дитячий майданчик.
    За словами Анатолія Остапчука, створення сімейного центру на базі сільської лікарської амбулаторії є дуже вдалою ідеєю. Разом амбулаторія та сімейний центр забезпечать надання первинної медичної допомоги, яка також включає профілактичні медичні огляди дітей та сімей, консультування щодо репродуктивного здоров’я, безпечного материнства, догляду, вигодовування та розвитку дітей.
    Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та голова районної ради Микола Драганчук з нагоди відкриття амбулаторії, вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради працівникам генпідрядної організації МСД “Топаз ЛТД”, які здійснювали роботи по заміні покрівлі та ремонту фасаду приміщення.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації