17  грудня  2013   року                                                                                     № 441

Про роботу Сарненського

міжрайонного Управління Головного

управління Держсанепідслужби

України у Рівненській області

по дотриманню вимог санітарного

законодавства в шкільних та

дошкільних навчальних закладах району

На виконання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004, Указу Президента України від 06.04.2011 № 400 «Про Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України», Сарненське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби України у Рівненській області здійснює нагляд та контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства в шкільних та дошкільних навчальних закладах району.

На території району функціонує 54 загальноосвітні навчальні заклади, де навчається 15563 школяри та 29 дошкільних навчальних закладів, де виховується 2489 дітей.

За 11 місяців 2013 року спеціалістами міжрайонного Управління проведено 45 планових перевірок шкіл та 29 дошкільних навчальних закладів.

З  метою виконання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись статтями 13,16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Інформацію начальника Сарненського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби України в Рівненській області Войнеловича О.І. про роботу міжрайонного Управління по контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства в шкільних та дошкільних закладах взяти до відома.

2. Сарненському міжрайонному Управлінню Головного управління Держсанепідслужби України в Рівненській області:

2.1. посилити контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства в шкільних та дошкільних закладах району;

2.2. постійно аналізувати стан дотримання санітарного законодавства в шкільних та дошкільних закладах та вживати заходи щодо його покращення.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міському голові:

3.1. винести на розгляд виконкомів сільських,селищних, міської рад питання забезпечення повноцінного та збалансованого харчування дітей у дошкільних навчальних закладах відповідно до фізіологічних норм;

3.2. вирішити питання обладнання спортивних майданчиків та тіньових навісів у всіх дошкільних навчальних закладах;

3.3. вирішити питання забезпечення дошкільних навчальних закладів доброякісною питною водою.

4. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації, керівникам загальноосвітніх шкіл району:

4.1.забезпечити кольорове маркування шкільних меблів (парт) в навчальних закладах;

4.2. забезпечити своєчасну заміну перегорівших люмінісцентних ламп та ламп розжарювання в класних кімнатах;

4.3. облаштувати питні фонтанчики в загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  села Тинне, загальноосвітніх школах І-ІІ ст. сіл Камяне-Случанське, Чабель, Федорівка, Яблунька, загальноосвітніх школах І ст. сіл Пугач, Рудня Карпилівська;

4.4. провести заміну умивальників для миття рук у загальноосвітній школі І-ІІ ст. села  Мале Вербче та у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. села Ясногірка;

4.5. обладнати умивальники для миття рук в майстернях загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. сіл Кричильськ, Любиковичі, Люхча;

4.6.  забезпечити туалетним милом всі навчальні заклади та своєчасно поповнювати запаси миючих засобів;

4.7. забезпечити дотримання температурного режиму в загальноосвітній школі І-ІІ ст. №6 міста Сарни, загальноосвітніх школах І-ІІ ст. сіл Яблунька, Чемерне, Чабель, Карасин,  загальноосвітніх школах І ст. сіл Дубки та Пугач;

4.8. продовжити роботи по відновленню внутрішніх туалетів в загальноосвітніх школах району;

4.9. вирішити питання заміни підлоги в спортзалі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Ремчиці;

4.10. вирішити питання забезпечення загальноосвітніх шкіл району доброякісною питною водою.

5. Контроль за виконанням розпорядженням покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                   А. Остапчук