№ 445 від 18 грудня 2013 року "Про план-графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на 2014 рік"

18 грудня 2013 року                                                                                 № 445

Про план-графік підвищення кваліфікації
державних службовців та посадових осіб
місцевого самоврядування на 2014 рік

Відповідно до статті 29 Закону України "Про державну службу",   Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року №564, Указу Президента України від 01 лютого 2012 року № 45 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 грудня 2013 року №654 «Про план – графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік»:

1. Затвердити план–графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (далі – план-графік) у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2014 рік згідно з додатками 1, 2.
2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад направляти на навчання зазначені категорії працівників відповідно до плану – графіка.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова  адміністрації                                                                    А. Остапчук

до розпорядження голови
18 грудня 2013 року № 445

План-графік