№ 447 від 19 грудня 2013 року "Про районну програму підтримки інвалідів з вадами зору та слуху на 2014-2018 роки"

19 грудня 2013 року                                                                              № 447

Про районну програму підтримки

інвалідів з вадами зору та слуху

на 2014-2018 роки

Керуючись Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», відповідно до Указу Президента України від 02 березня 2009 року № 113/2009 «Про першочергові заходи щодо поліпшення становища осіб з вадами зору», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від

01 серпня 2012 року № 706 «Про затвердження Державної цільової програми

«Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від

03 грудня 2013 року № 647 «Про обласну програму підтримки інвалідів з вадами слуху та зору на 2014-2018 роки», з метою покращення реалізації прав і задоволення потреб осіб з вадами зору та слуху нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов життєдіяльності:

1. Схвалити районну програму підтримки інвалідів з вадами зору та слуху на 2014-2018 роки (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Виконавцям забезпечити виконання заходів Програми та про хід виконання інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щороку до 01 січня.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання Програми подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 10 січня.

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Т. Сухареву.

Голова адміністрації                                                                             А.Остапчук