№ 448 від 19 грудня 2013 року "Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

19   грудня 2013 року                                                                                448

Про надання дозволу на складання

технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» про надання права постійного користування земельною ділянкою для обслуговування будівель та споруд, відповідно до статті 123 Земельного кодексу України, статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                Дати дозвіл ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівель та споруд,  площею 0,3650 га, яка перебувала в користуванні  ДЗ «Сарненська районна санітарно-епідеміологічна станція» по вул. Петровського, 4, м. Сарни, Рівненської області.

2.                Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Наумович І.В.

Голова адміністрації                                                            А. Остапчук