№ 415 від 02 грудня 2013 року "Про затвердження Положення про організаційний відділ апарату райдержадміністрації"

02 грудня 2013 року                                                                                 № 415

Про  затвердження
Положення про
організаційний відділ
апарату райдержадміністрації

Відповідно до статей 6, 41, 44 Закону України  “Про місцеві державні адміністрації”,  розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.09.2013 № 151-к “Про   внесення змін до штатного розпису районної державної адміністрації”:

1. Затвердити Положення про організаційний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2.  Розпорядження голови районної державної адміністрації від  28.05.2012  “Про  затвердження Положення про відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації ” визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Сарненської районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                           О.Хомич