Відкрито районну виставку «Мистецтво одного села»

22 грудня 2010 року в Сарненському історико-етнографічному музеї відбулось відкриття районної виставки «Мистецтво одного села». На виставці почергово будуть представлятися дев’ятнадцять сільських та два селищних культурно-дозвіллєвих комплекси району. Першими представили свої вироби та вміння майстри декоративно-вжиткового мистецтва та аматори сцени Великовербченського культурно-дозвіллєвого комплексу «Гарт».
    Серед гостей, які завітали на виставку: заступники голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева та Інна Наумович, голова районної ради Микола Драганчук.
    «Виставка, яку ми сьогодні відкриваємо, вкотре демонструє, що нам, жителям Сарненщини, є чим гордитися, - зазначила Тетяна Сухарева. - Усі культурні надбання, представлені на цій виставці, є неоціненними скарбами рідного поліського краю, які ми повинні берегти, примножувати та передавати з покоління в покоління.»
    На виставці представлені роботи різних жанрів: вироби з дерева, вишивка, живопис, традиційний одяг, посуд, в’язані вироби та багато іншого. Екскурс по сторінкам історії своєї маленької Батьківщини провела вчитель історії Ніна Телетьон. Усі бажаючи мали можливість також посмакувати традиційними кулінарними стравами великовербчанських господинь.
    З нагоди відкриття виставки заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева та голова районної ради Микола Драганчук відзначили спільними грамоти райдержадміністрації та районної ради учасників Великовербченського культурно-дозвіллєвого комплексу: Ніну Ярижко, Марію Стоян, Галину Малейчик; Галину Гольонко, Галину Івашко, Олену Колдун, Леоніда Колдуна, Людмилу Давидюк, Ніну Телетьон, Петра Макаренка, Анатолія Кошмака, Віру Кузьмич, Надію Бікус.