Відбувся круглий стіл з обговорення норм Податкового кодексу України

24 грудня 2010 року в Сарненській міжрайонній державній податковій інспекції відбувся круглий стіл з обговорення норм Податкового кодексу України за участю заступника голови Сарненської райдержадміністрації Інни Наумович, начальника Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції Галини Шеремет, начальників відділів Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції, керівників підприємств, підприємців району.
    Відкрила засідання начальник Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції Галина Шеремет. Вона відмітила, що новий Податковий кодекс сприятиме поліпшенню бізнес-середовища та стабілізації державних фінансів.
    Начальники відділів Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції ознайомили учасників засідання з основними положеннями нового Податкового кодексу України, конкретно зупинившись на окремих його розділах, паралельно відбувалось обговорення.
    Платників податків було ознайомлено із загальними положеннями адміністрування податків та зборів, порядком проведення податкового контролю юридичних та фізичних осіб, порядком адміністрування податку на додану вартість у нових умовах, механізмом обчислення та сплати податку на прибуток підприємств, передбачених Податковим кодексом України.
    Присутнім розповіли про основні зміни, які відбудуться в оподаткуванні фізичних осіб, у тому числі підприємців, порядок адміністрування місцевих податків і зборів. Працівники податкової інспекції зупинились на порядку справляння екологічного податку, збору за першу реєстрацію транспортного засобу, фіксованого сільськогосподарського податку та ресурсних платежів. До відома присутніх було доведено основні нормативні вимоги щодо погашення прострочених податкових зобов’язань.
    Осягнути одразу всі зміни у податковому законодавстві, які набудуть чинності з 1 січня наступного року, нелегко, тому платникам було повідомлено, що Сарненська МАПІ і надалі буде проводити роботу з роз’яснення платникам податків норм Податкового кодексу України. З цією метою складено графік проведення тематичних семінарів щодо застосування податкового законодавства.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації