№ 468 від 26 грудня 2013 року " Про організацію прийому громадян з особистих питань в населених пунктах району"

26 грудня 2013 року                                                                              № 468

Про організацію прийому
 громадян з особистих питань

в населених пунктах району

Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, керуючись Указом Президента України   від 07 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та з метою удосконалення роботи із зверненнями громадян:

1.Затвердити графік прийому громадян з особистих питань в населених пунктах району у січні - червні 2014 року заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації згідно з   додатком 1.

2. Рекомендувати міському, селищним та сільським головам у відповідності до затвердженого графіка провести роботу по організації прийому громадян у визначені дні та забезпечити попередній запис жителів на підвідомчій території .

3. Заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації в тижневий термін після проведення прийому громадян подавати в сектор контролю апарату райдержадміністрації матеріали про результати прийому за формою згідно додатку 2.

4. Відповідно до п.8 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.06.2008 № 244 "Про План спільних заходів органів державної влади і правоохоронних органів щодо посилення протидії корупції в області", запропонувати прокурору Сарненського району О.Калауру, начальнику Сарненського МРВ УСБУ в Рівненській області Ю.Федорчуку та   начальнику Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області П.Шкодичу особисто приймати участь або делегувати представників очолюваних органів для участі у прийомах громадян з особистих питань заступниками голови та керівником апарату Сарненської районної державної адміністрації.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 17 червня 2013 року  № 206 “Про організацію прийому громадян з особистих питань у населених пунктах ” .

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

Голова адміністрації                                                           А.Остапчук

до розпорядження голови

26 грудня 2013 року № 468

про результати прийому громадян за місцем проживання

Дата прийому

Назва населеного пункту, де проводився прийом

Кількість громадян, що звернулись під час прийому

Кількість питань, по яких надано роз’яснення заявникам

Кількість питань, що залишились на контролі

Прізвище, ім’я, по батькові, посада та   підпис особи, яка проводила прийом громадян.

Керівник апарату райдержадміністрації                                     В.Стельмах